Advertisement

Pojawiły się pierwsze informacje o Microsoft Surface Mobile

Plotki dotyczące urządzenia o nazwie Surface Phone krążą w Internecie od wielu miesięcy. Teraz pojawił się pierwszy przeciek sugerujący, że nowe urządzenie wyprodukowane przez Amerykanów będzie nosiło nazwę Microsoft Surface Mobile. Chiński wyciek potwierdza również kilka interesujących faktów dotyczących nowego mobilnego komputera.

Użytkownik WalkingCat podzielił się dzisiaj sensacyjną wiadomością za pomocą sieci Twitter. Jeżeli informacja okaże się prawdziwa to Microsoft pracuje nad mobilnym komputerem z możliwościami telefonu pod nazwą Surface Mobile.

Informacje przechwycone z chińskiej strony Microsoft przedstawiają zaskakujące informacje dotyczące nowego mobilnego urządzenia w rodzinie Surface. Poniżej zamieszczam tłumaczenie powyższego tekstu:

To nie jest wyłącznie telefon. Urządzenie pracuje pod kontrolą procesora Qualcomm Snapdragon. Idealne połączenie pomiędzy wydajnością, konsumpcją baterii oraz dużą mocą zwiększa produktywność. Nowe możliwości projekcji w trybie Continuum pozwalają na ponad godzinną pracę w trybie desktop. Dzięki zastosowaniu ruchomej podstawki obracającej się do kąta 185 stopni możemy wygodnie pracować. Specjalnie zaprojektowany rysik Surface Pen pozwala na pisanie notatek w OneNote. Surface Peking oraz Surface Slavonia to nie tylko telefony, ale również mobilna przestrzeń robocza.

Jeżeli potwierdzą się powyższe informacje to Microsoft pracuje nad mobilnym komputerem z procesorem Snapdragon, który posiada możliwość projekcji w trybie Continuum wraz z nowymi akcesorium Surface Pen. Z powyższej informacji wynika, że będą dostępne dwa warianty telefonów – jeden o nazwie kodowej Surface Peking (Pekin) a drugi Surface Slavonia (Słowenia). Do tego urządzenie będzie posiadać podstawkę na zawiasie obracającym się do 185 stopni. Urządzenie będzie najprawdopodobniej posiadać system Windows 10 z powłoką CShell. Pamiętajcie, że jak zwykle w tego typu przypadkach należy podejść do powyższej informacji z odpowiednim dystansem.

Dziękuję odwiedzili ten post Pojawiły się pierwsze informacje o Microsoft Surface Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link