Advertisement

Porównanie wyświetlaczy: Vernee Mars vs iPhone 6 Plus vs Meizu Pro 6

lb7a5490-%c2%acisa%c2%a6-s-z

Jak się porównywać to z najlepszymi. Vernee o tym doskonale wie i po raz kolejny, oprócz suchych faktów, nagrało wideo porównujące ekran w swoim najnowszym urządzeniu z konkurencją. Model Mars kontra reszta świata – iPhone oraz Meizu!

 

Pierwsza rzecz wspominana przez Vernee to zastosowanie technologii in-cell w swoim smartfonie. Pozwala ona zmniejszyć ilość warstw ekranu i zintegrować czujnik dotyku z warstwą panelu LCD. Dzięki temu smartfon jest cieńszy, wyświetlacz czulszy i oferuje wyższą jakość obrazu.

 

%c2%a4tde

 

Vernee Mars posiada zatem technologię in-cell. Ekran pokrywa aż 81% powierzchni frontowego panelu i, po wstępnym przyjrzeniu się mu w rzeczywistości (recenzja już niebawem!) przyznaję, że obcowanie z nim jest bardzo przyjemne.

 

Przejdźmy jednak do zapowiadanego wideo:

 

 

W tym porównaniu najbardziej zbliżonymi do siebie wyświetlaczami są ten obecny w Mars oraz iPhone. Posiadają identyczną przekątną, ilość ppi, rozdzielczość oraz technologię in-cell.

 

tableka-mars-ekrany

 

Widzicie sami, jak to wygląda. Ja zamierzam na ten wyświetlacz spojrzeć bardziej obiektywnym okiem i porównać go z tym obecnym w Apollo Lite. Być może Vernee z każdym kolejnym smartfonem będzie nas pozytywnie zaskakiwać. Być może tak jak zaskakuje promocja na Gearbest, która kończy się za niecałe 20 godzin!

 

źródło: informacja prasowa

Dziękuję odwiedzili ten post Porównanie wyświetlaczy: Vernee Mars vs iPhone 6 Plus vs Meizu Pro 6. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link