Advertisement

Posiadasz telefon marki Samsung? Odbierz bezpłatnie 100 GB OneDrive

Pod koniec zeszłego roku opisywałem szczegóły promocji Samsung, w której każdy nowy posiadacz koreańskiego telefonu mógł odebrać bezpłatnie aż 100 GB dodatkowej przestrzeni w chmurze OneDrive. Otrzymaliśmy informację od naszego czytelnika, że promocja w dalszym ciągu jest aktywna i dotyczy również najnowszych modeli Samsung.

Do niedawna, aby odebrać dodatkową przestrzeń trzeba było czekać aż telefon sam poinformuje nas o takiej możliwości. Microsoft usprawnił jednak ten proces dodając odpowiednią opcję w ustawieniach aplikacji OneDrive. Promocja dotyczy wszystkich telefonów marki Samsung więc jeżeli do tej pory nie wiedzieliście o takiej możliwości to zachęcam Was do zainstalowania aplikacji OneDrive i sprawdzenia czy czeka na Was bezpłatne 100 GB przestrzeni.

Jak aktywować ofertę?

Szczegółowa instrukcja aktywowania pakietu 100 GB OneDrive znajduje się w tym artykule. Cała procedura jest widoczna na powyższych zrzutach, ale jeżeli macie wątpliwości to zerknijcie do naszej instrukcji. Pamiętajcie, że dodatkowa przestrzeń jest oferowana na dwa lata.

Kto może skorzystać z oferty?

Samsung nie opublikował szczegółowych warunków promocji, dlatego najlepiej samemu sprawdzić czy oferta jest dostępna w telefonie. Osoba, która się do nas zgłosiła poinformowała, że udało jej się aktywować pakiet na telefonie Samsung Galaxy S9+, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby go włączyć na pozostałych telefonach marki Samsung. Dajcie znać czy udało Wam się aktywować promocję na Waszych smartfonach.

Dziękuję Michał Julian Krawczyk za informację!

Źródło postu: https://msmobile.pl/posiadasz-telefon-marki-samsung-odbierz-100-gb-onedrive-bezplatnie