Advertisement

LG G6 Mini: Premiera LG G6 mini coraz bardziej prawdopodobna

Premiera LG G6 mini coraz bardziej prawdopodobna – Mniejsza wersja LG G6 oferować ma ekran o przekątnej 5,4 cala. Sporo, ale pamiętajmy, że również tutaj znaczenie mogą mieć smukłe ramki.

LG G6 to smartfon zdecydowanie atrakcyjniejszy niż poprzednik. Ostatnio producent zaprezentował LG G6+, ale sporo osób ucieszyłoby się z innego modelu – LG G6 mini. Jest szansa, że zobaczymy i jego.

Pierwsze wzmianki o LG G6 mini pojawiły się już jakiś czas temu, ale nie były one szczególnie konkretne. Teraz się to zmieniło, a na dodatek mówić można o godnym zaufanie źródle, za jakie uchodzi Evan Blass (@evleaks). Nie tylko potwierdza on prace nad mniejszą wersją przywoływanego flagowca. Twierdzi, że na rynku zadebiutuje jako LG Q6, a dodatkowo ujawnia częściową specyfikację.

Mniejsza wersja flagowca oferować ma ekran o przekątnej 5,4 cala. Sporo, ale jeśli również tutaj pojawią się tak smukłe ramki to ogólne gabaryty urządzenia powinny być bardzo poręczne.

Co do reszty specyfikacji to na ten moment wymienia się 3 GB pamięci RAM oraz 16 GB przestrzeni na dane. Pojawić ma się również kamera 13 Mpix, ale już pojedyncza.

Pozostaje czekać na kolejne informacje. Data premiery LG G6 mini / LG Q6 jest na ten moment nieznana.

Źródło: @evleaks, LG

Dziękuję odwiedzili ten post Premiera LG G6 mini coraz bardziej prawdopodobna. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link