Advertisement

Premiera Xiaomi Mi Max 2 już w przyszłym tygodniu

Xiaomi Mi Max 2 – Podobnie jak poprzednik, Xiaomi Mi Max 2 zaoferuje gigantyczny ekran o przekątnej 6,4 cala. Smartfony z naprawdę dużymi ekranami mają swoich zwolenników, a jedną z tego typu propozycji jest bez wątpienia Xiaomi Mi Max, który lada dzień doczeka się następcy.

Nieoficjalne doniesienia sugerujące prace nad Xiaomi Mi Max 2 pojawiały się już od pewnego czasu. Teraz wszelkie wątpliwości zostały rozwiane, producent oficjalnie zapowiedział bowiem, iż premiera urządzenia odbędzie się już w przyszłym tygodniu, 25 maja.

Xiaomi Mi Max 2

Czego możemy oczekiwać? Wydaje się, że najważniejsza w tym przypadku kwestia pozostanie bez zmian. Ekran wciąż będzie gigantyczny – 6,4 cala, na którym prezentowany powinien być obraz o rozdzielczości Full HD.

Xiaomi Mi Max 2 będzie napędzany najprawdopodobniej przez procesor ośmiordzeniowy Qualcomm Snapdragon 626 i 4 GB pamięci RAM. Pojawić powinny się też kamery 12 Mpix i 5 Mpix, czytnik linii papilarnych, moduły łączności NFC i LTE oraz system Android w wersji 7.1.1 Nougat.

Źródło: gsmarena

Dziękuję odwiedzili ten post Xiaomi Mi Max 2: premiera smartfona już w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link