Advertisement

Asus zabiera się za aktualizację smartfonów do Androida 7.0 Nougat

Nie ma ostatnio wielu okazji do wspominania o aktualizacji Androida. O jedną z nielicznych postarał się teraz Asus, który rozpoczął proces wdrażania Androida 7.0 Nougat na swoje smartfony.

Zaczął kilka dni temu, od modelu ZenFone 3 Deluxe. Teraz przyszła pora na dwa kolejne, ZenFone 3 (ZE520KL) oraz ZenFone 3 (ZE552KL). Pierwsi użytkownicy otrzymują aktualizację od wczoraj, z naszych informacji wynika, iż dotyczy to także korzystających z ZenFone 3 (ZE520KL) Polaków.

Przygotować trzeba się na pobranie pliku ważącego 1.5 GB. Prócz wszystkich nowości charakterystycznych dla omawianej wersji systemu oczekiwać można kilku zmian od samego producenta. Usunięto kilka cieszących się najmniejszym zainteresowaniem aplikacji, skorygowano tryb Easy i opcje dotyczące ustawień dźwięków. Producent wspomina też o lepszej reakcji ekranu na dotyk i drobnych korektach interfejsu mających zapewnić użytkownikom większy komfort.

Macie już powiadomienia o dostępności aktualizacji na swoich egzemplarzach? ZenFone 3 (ZE520KL) to całkiem popularny u nas model, nic dziwnego zresztą, bo to naprawdę udana propozycja, która zabrała wysokie noty w naszej recenzji.

AKTUALIZACJA – 10.03.2017

Na dowód powyższych słów o dostępności aktualizacji w Polsce podrzucamy screeny. Nasz redakcyjny ZenFone 3 (ZE520KL) pracuje już pod kontrolą Androida 7.0 Nougat.

ZenFone 3 (ZE520KL) aktualizacjaZenFone 3 (ZE520KL) Android 7.0

Źródło: Asus, phonearena

Dziękuję odwiedzili ten post producent zabiera się za aktualizację smartfonów do Androida 7.0 Nougat. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link