Advertisement

Razer Phone pojawił się w przedsprzedaży u operatora Play

Doskonała wiadomość dla fanów produktów firmy Razer. Fioletowy operator wprowadził jako pierwszy w Polsce do swojej oferty telefon Razer Phone. Smartfon należy do kategorii urządzeń przeznaczonych do grania i w swojej kategorii nie ma sobie równych. Posiada wyświetlacz z odświeżaniem aż 120 Hz, dźwięk Dolby Atmos, 8 GB pamięci RAM oraz duży 5,7 calowy wyświetlacz.

Play ruszył z przedsprzedażą telefonu Razer Phone. Jeżeli zdecydujecie się na zakup to wysyłka zamówionych egzemplarzy rozpocznie się na początku marca. Telefon można kupić w ofercie abonamentowej lub bez niej. Cena urządzenia w abonamencie zależy od wybranego wariantu oferty. Z kolei za telefon bez abonamentu przyjdzie nam zapłacić 2999 zł przy odbiorze w punkcie. Po zakończeniu przedsprzedaży Razer będzie dostępny na infolinii oraz w stacjonarnych salonach sprzedaży.

Razer Phone

Razer Phone został wyposażony w procesor Snapdragon 835, który wspierany jest przez 8GB pamięci RAM oraz 64GB pamięci na dane. Wyświetlacz UltraMotion o rozmiarze 5.7″ posiada rozdzielczość 2K oraz odświeżanie na poziomie 120 Hz, co w smartfonach jest niespotykane. Drugą wyróżniającą cechą są zastosowane głośniki stereo, które wspierają technologię Dolby Atmos. Z tyłu urządzenia znalazł się podwójny aparat. Główny posiada rozdzielczość 12 MP ze światłem f/1.75 a dodatkowy obiektyw 13 MP ze światłem f/2.6. Z przodu znalazł się aparat 8 MP ze światłem f/2.0. Czytnik linii papilarnych został umiejscowiony w bocznym przycisku zasilania. Urządzenie posiada pojemną baterię 4000 mAh.

Źródło: Facebook

Źródło postu: https://msmobile.pl/razer-phone-play