Advertisement

Samsung Galaxy Note8 dostępny w rewelacyjnej cenie

Samsung przygotował rewelacyjną ofertę na flagowy telefon Galaxy Note8. Jeżeli szukaliście dobrej promocji to możecie przestać szukać. Cena notatnika została obniżona aż o tysiąc złotych. Dodatkowo korzystając z drugiej promocji związanej z odkupem obecnego telefonu możecie zaoszczędzić kolejne złotówki.

Od kilku dni flagowiec Samsunga jest dostępny w sklepach z elektroniką w cenie 2999 zł. Do niedawna model ten był sprzedawany za 3999 zł więc obniżka jest spora. Promocją zostały objęte wszystkie trzy kolory – czarny, niebieski oraz złoty.

Decydując się na zakup Note8 warto skorzystać z drugiej promocji dotyczącej odkupu obecnego urządzenia. Samsung informuje, że w przypadku tej promocji można odzyskać aż 1720 zł za obecny telefon, ale należy wziąć pod uwagę, że taką kwotę można uzyskać wyłącznie w przypadku innych flagowców w bardzo dobrym stanie. Warto również pamiętać, że każda wycena urządzenia zostanie zwiększona o 250 zł po skorzystaniu z aplikacji Samsung Members i uzyskaniu kodu promocyjnego.

Samsung przygotowuje się do premiery modelu Galaxy Note9 nic więc dziwnego, że obecny model został objęty tak dużą obniżką. Jeżeli jesteście zainteresowani kupnem Note8 to pamiętajcie, aby zapoznać się z promocją dotyczącą odkupu obecnego urządzenia odwiedzając stronę Samsung.

Źródło postu: https://msmobile.pl/samsung-galaxy-note8-promocja