Advertisement

Samsung Galaxy S6 Edge+ w płomieniach – co było powodem?


Wczoraj, 30 kwietnia (05:50)

Każdy smartfon może zapłonąć – nawet Samsung Galaxy S6 Edge+ . I co ciekawe, tym razem nie zawiniły nieoryginalne akcesoria.

Poważnie uszkodzony Galaxy S6 Edge+. Fot. Phone Arena /materiały prasowe

Poważnie uszkodzony Galaxy S6 Edge+. Fot. Phone Arena

/materiały prasowe

Test Samsung Galaxy S6 Edge+

Premiera iPhone’a 6s Plus zbliża się wielkimi krokami, a dla wielu użytkowników 5,1 cala z Galaxy S6 Edge to wciąż zbyt mało. Samsung zwyczajnie nie miał wyjścia i musiał zaprezentować jego większy, 5,7-calowy wariant. Poznajcie Galaxy S6 Edge+. czytaj więcej

Phone Arena donosi, że smartfon Galaxy S6 Edge+ anonimowego Amerykanina zaczął nagle wydawać dziwne dźwięki i nieprzyjemny zapach, po czym stanął w płomieniach. Najprawdopodobniej był wówczas podpięty do ładowarki, ponieważ właściciel zeznał, że korzystał z akcesorium dołączonego do modelu Galaxy S III, a nie S6 Edge+. Serwis w Pembroke Pines przekonuje jednak, że ładowarka od innego smartfona nie mogła być przyczyną tak poważnej awarii. Zawinić musiał sprzęt – pewnie sama bateria.

Nie należy wpadać w panikę, ponieważ takie przypadki zdarzają się niezwykle rzadko. Warto przy tym pamiętać, aby nie posługiwać się nieoryginalnymi akcesoriami – bateriami i ładowarkami.

Artykuł pochodzi z kategorii:
Smartfony

Dziękuję odwiedzili ten post Samsung Galaxy S6 Edge+ w płomieniach – co było powodem?. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link