Advertisement

Samsung Galaxy S9 oraz S9+ dostępne w amerykańskim Microsoft Store

Do oferty amerykańskiego sklepu Microsoft Store dołączyły dwa nowe telefony z systemem Android. W przedsprzedaży pojawił się zarówno najnowszy model Galaxy S9 jak i Galaxy S9+. To nie pierwsze modele z systemem od Google jakie pojawiły się na stronie internetowej Microsoft.

W ofercie amerykańskiego sklepu Microsoft możemy już znaleźć takie modele jak Galaxy S8, Galaxy S8+, Note8 oraz Razer Phone. Teraz dodatkowo klienci mogą zamówić w przedsprzedaży najnowsze modele z serii S9. Smartfony, podobnie jak pozostałe modele dostępne w sklepie, niczym nie różnią się od modeli dostępnych w innych sklepach. Tym razem Amerykanie również postanowili zareklamować aplikację Microsoft Launcher, którą polecają zainstalować na nowym telefonach S9 oraz S9+.

W chwili obecnej telefony Galaxy S9 oraz S9+ są dostępny wyłącznie w amerykańskiej sklepie online Microsoft Store w cenie $720 oraz $840. Nie wiadomo czy modele Galaxy oraz Razer zostaną udostępnione również w innych krajach w sklepach Microsoft. Klienci tak czy inaczej mogą wybrać dowolny sklep tym bardziej, że telefony dostępne w Microsoft Store nie różnią się niczym od modeli dostępnych w innych sklepach.

Dziękuję Mobilny za informację!

Źródło postu: https://msmobile.pl/samsung-galaxy-s9-microsoft-store