Advertisement

Samsung udostępnia sierpniowe poprawki dla Galaxy Note8, S8, S8+, S9 oraz S9+

Samsung w tym roku rzetelnie podchodzi do udostępniania poprawek bezpieczeństwa we flagowych telefonach z rodziny Galaxy. Posiadacze modeli Note8, S8 oraz S8+ już teraz mogą pobrać aktualizację oprogramowania. Posiadacze smartfonów Galaxy S9 oraz S9+ powinni otrzymać aktualizację w niedługim czasie.

Aktualizacja została udostępniona dla telefonów pochodzących z wolnej sprzedaży (wariant XEO) z wyjątkiem modeli S9 oraz S9+. W przypadku galaktycznych dziewiątek aktualizacja powinna ruszyć w niedługim czasie. Aktualizacja posiada numer G950FXXU3CRGH w Galaxy S8, G955FXXU3CRGH w Galaxy S8+ oraz N950FXXU4CRGA w Galaxy Note8. Dzisiejsza aktualizacja zawiera poprawki zabezpieczeń datowane na pierwszy sierpnia.

Co nowego w Galaxy S8 / S8+ / Note8?

  • Włącz funkcję Game Launcher, aby cieszyć się większą liczbą usług gier Samsung.
  • Aktualizacja poprawek zabezpieczeń (1 sierpnia 2018).

Aktualizacja we wszystkich przypadkach nie zmienia wersji systemu ani nakładki. Po wgraniu nowej wersji użytkownicy w dalszym ciągu będą korzystać z systemu Android 8.0 oraz nakładki Samsung Experience w wersji 9.0. W niedługim czasie opisywana aktualizacja powinna zostać udostępniona dla telefonów pochodzących od operatorów sieci. Na ten moment dostępna jest wyłącznie dla telefonów kupionych w sklepach (wariant XEO). Dajcie znać czy otrzymaliście opisywaną aktualizację oraz czy zauważyliście jakieś inne zmiany lub poprawki.

editAktualizacja 10.08.2018

Tak jak przewidywałem aktualizacja pojawiła się również dla telefonów Samsung Galaxy S9 oraz S9+. Zmiany są identyczne jak w przypadku telefonów Note8, S8 oraz S8+. Jeżeli posiadacie dziewiątkę lub dziewiątkę z plusem to już teraz możecie zaktualizować telefon do wersji sierpniowej, która posiada numer G960FXXU2BRGA w S9 oraz G965FXXU2BRGA w S9+.

Źródło postu: https://msmobile.pl/samsung-galaxy-aktualizacja-oprogramowania-sierpien