Advertisement

Samsung wznowił aktualizację Oreo dla Galaxy S8 oraz Galaxy S8+

W zeszłym tygodniu Samsung wstrzymał aktualizację Android Oreo dla telefonów Galaxy S8 oraz Galaxy S8+. Koreańczycy zdecydowali się na ten krok z powodu problemów z urządzeniami niektórych użytkowników po wgraniu nowej wersji oprogramowania. Wygląda na to, że problem został rozwiązany ponieważ aktualizacja Oreo została wznowiona.

Samsung udostępnił nowe oprogramowanie o numerze G950FXXU1CRB7 dla modelu S8 oraz G955XXU1CRB7 dla modelu S8+, które ulepsza stabilność aplikacji System. Użytkownicy, którzy zdążyli pobrać Android Oreo na swoje telefony otrzymają wyłącznie tę poprawkę, która waży około 530 MB. Pozostałe osoby, które w dalszym ciągu posiadają system Android Nougat otrzymają zarówno najnowsze oprogramowanie z końcówką CRB7 jak również system Android 8.0 Oreo w postaci oprogramowania o numerze G950FXXU1CRAP w S8 oraz G955FXXU1CRAP w S8+.

Samsung Galaxy S8 oraz S8+ otrzymują aktualizację Android Oreo

Oficjalna lista zmian w Android Oreo dla telefonów Galaxy S8 oraz Galaxy S8+

W powyższych odnośnikach znajdziecie informacje o aktualizacji Android Oreo. Pamiętajcie, że aktualizacja jest udostępniana etapami i w pierwszej kolejności trafi do telefonów pochodzących z wolnej sprzedaży. Android Oreo na smartfonach pochodzących od operatorów sieci komórkowych powinien pojawić się niedługo później. Jeżeli otrzymaliście aktualizację na Waszym telefonie to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Źródło: SamMobile

Źródło postu: https://msmobile.pl/samsung-wznowil-aktualizacje-oreo-dla-galaxy-s8-oraz-galaxy-s8