Advertisement

Satya Nadella przyjedzie 29 marca do Polski na konferencję w Warszawie

29 marca tego roku w Warszawie odbędzie się konferencja pod nazwą var Sovia = new Tech();. Wśród przemawiających będzie również Satya Nadella, obecny CEO w firmie Microsoft, który wygłosi keynote. Konferenecja poświęcona jest przede wszystkim zagadnieniu Mixed Reality, ale według wstępnych informacji mają pojawić się również inne ciekawostki.

Wiodącym tematem konferencji będzie dziedzina Mixed Reality w połączeniu z HoloLens, Azure, Biological Computing, .NET Core, Bots and Conversation as a Platform, Cognitive Services, Xamarin cross-platform development, Mobile DevOps, Node.js oraz Serverless Computing. Przemawiający będą reprezentować różne obszary firmy Microsoft takie jak Microsoft Research, Microsoft’s ISV Partners oraz MVP Community. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zobaczyć jak działa HoloLens w specjalnej strefie HoloLens Experience Zone. Poniżej wklejam pełną agendę konferencji:

Konferencja rozpocznie się o godzinie 10:40 i potrwa do godziny 15:00. Satya Nadella rozpocznie swoją przemowę o godzinie 12:00. Wydarzenie odbędzie się 29 marca w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. Więcej informacji znajdziecie na stronie poświęconej konferencji. Zapraszamy tego dnia na nasz portal ponieważ będziemy przekazywać relację na żywo z tego wydarzenia.

Źródło: Informacja prasowa Microsoft

Dziękuję odwiedzili ten post Satya Nadella przyjedzie 29 marca do Polski na konferencję w Warszawie. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link