Advertisement

Sklep otrzymuje drobne zmiany wizualne w programie Windows Insider

Microsoft rozpoczął udostępnianie aktualizacji Sklepu dla uczestników programu Windows Insider. Najnowsza wersja wprowadza drobne zmiany wizualne w telefonach z systemem Windows 10 Mobile. Aplikacja po aktualizacji podskoczy w Waszych telefonach z wersji 11703.1001.45.0 do wersji 11705.1000.30.0.

Na poniższych zrzutach ekranowych widać porównanie wyglądu aplikacji pomiędzy oficjalną wersją systemu (po lewej) a testową (po prawej).

Najnowsza wersja Sklepu wprowadza szare tło do nazwy aplikacji, pogrubione tytuły oraz odstępy pomiędzy nazwą a ceną. Zmiany są widoczne na stronie głównej, w menu pobierania oraz w naszej bibliotece.

Microsoft nie zdecydował się na wprowadzenie elementów nowego projektu graficznego Fluent Design w mobilnej wersji aplikacji. Na tę chwilę nowe elementy wizualne zawierające przezroczystości oraz rozmycia są widoczne wyłącznie w aplikacjach Filmy i TV, Mapy Windows oraz Muzyka Groove w szybkim kręgu Windows Insider. Więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Jeżeli zauważyliście jakieś inne zmiany w najnowszej wersji Sklepu to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Jak Wam przypadła do gustu drobna zmiana wizualna wprowadzona przez Microsoft?

Dziękuję odwiedzili ten post Sklep otrzymuje drobne zmiany wizualne w programie Windows Insider. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link