Advertisement

SkyCash ponownie dostępny dla Windows 10 Mobile a nowa aktualizacja już wkrótce

SkyCash

Kilka portali podało jakiś czas temu do informacji, że aplikacja SkyCash znika ze sklepu dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Jak się okazało było to zwykłe nieporozumienie i aplikacja jest ponownie dostępna dla mobilnej dziesiątki. Przy okazji producent poinformował, że w niedługim czasie pojawi się nowa aktualizacja aplikacji.

SkyCash Windows 10 Mobile

SkyCash to największy w Polsce system płatności przez telefon komórkowy. Użytkownicy aplikacji mogą płacić telefonem za bilety komunikacji miejskiej i kolejowej, bilety do kina w całej Polsce oraz za parkingi w ramach usługi mobiParking:

  • Kupuj bilety komunikacji miejskiej komórką. Bilet w komórce to bardzo wygodne rozwiązanie dla użytkowników komunikacji miejskiej. Aplikacja SkyCash eliminuje konieczność noszenia przy sobie gotówki i szukania kiosku.
  • Parkuj telefonem z mobiParking. Skorzystaj z usługi mobiParking, dzięki której w inteligentny i łatwy sposób zapłacisz komórką za postój w strefach płatnego parkowania.
  • Kupuj komórką bilety do Multikina. Dzięki SkyCash bilety do Multikina możesz kupować wszędzie, 24 godziny na dobę. Koniec z kolejkami do kasy i wcześniejszą rezerwacją. Wchodź z kodem 2D prosto na salę.
  • Kupuj bilety kolejowe za pomocą aplikacji SkyCash. SkyCash to doskonałe rozwiązanie dla osób podróżujących koleją. Wszystkie czynności związane z zakupem biletów można wykonać w dowolnym miejscu, nawet na kilka dni przed planowanym wyjazdem

Aplikację możecie pobrać dla telefonów systemem Windows Phone 8.1 jak również z systemem Windows 10 Mobile. W niedługim czasie pojawi się również aktualizacja dla aplikacji, ale na tę chwilę nie wiadomo czy będą to wyłącznie poprawki błędów czy odświeżona wersja aplikacji dla telefonów z najnowszą wersją systemu.

SkyCash przez cały czas dodaje nowe miejscowości. W ostatnim czasie zostały dodane płatności parkingowe w Tychach oraz w Gorlicach. Zapraszam do pobierania aplikacji za pomocą poniższego odnośnika.

SkyCash

Dziękuję odwiedzili ten post SkyCash ponownie dostępny dla Windows 10 Mobile a nowa aktualizacja już wkrótce. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link