Advertisement

Skype otrzymuje aktualizację w oficjalnej wersji Windows 10 Mobile

Microsoft udostępnił dzisiaj kolejną aktualizację aplikacji Skype dla oficjalnej wersji systemu Windows 10 oraz Windows 10 Mobile. Najnowsza odsłona przedpremierowej aplikacji Skype podskoczyła z numeru 11.11.110 do wersji 11.12.112.0 tym samym zrównując się z ostatnią wersją dostępną w programie Windows Insider.

Najnowsza wersja ułatwia rozmowy prowadzone z naszymi znajomymi. Od teraz użytkownicy mogą tworzyć grupy i rozpoczynać rozmowy wideo lub dodawać znajomych do trwających już rozmów. Ponadto został dodany jeden efekt wizualny w formie rozmycia widoczny w momencie wyświetlania informacji o najnowszej wersji aplikacji.

Jeżeli zauważyliście inne zmiany lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Opisywana wersja powinna być dostępna dla wszystkich użytkowników z oficjalną wersją systemu Windows 10 oraz Windows 10 Mobile. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika.

Wersja przedpremierowa Skype’a

Dziękuję odwiedzili ten post Skype otrzymuje aktualizację w oficjalnej wersji Windows 10 Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link