Advertisement

Skype otrzymuje kolejne nowości w Windows 10 Mobile

Microsoft udostępnił dzisiaj kolejną aktualizację aplikacji Skype dla wszystkich użytkowników z systemem Windows 10 oraz Windows 10 Mobile. Dzisiejsza odsłona aplikacji wprowadza kilka drobnych nowości oraz usprawnień. Zapraszam do zapoznania się z pełną listą wprowadzonych poprawek w najnowszej wersji komunikatora.

Po aktualizacji aplikacja Skype w Waszych urządzeniach podskoczy z numeru 11.14.675 do wersji 11.15.597.0. Poniżej zamieszczam oficjalną listę zmian i nowości w dzisiejszej aktualizacji:

  • Udostępniaj dźwięk komputera podczas udostępniania pulpitu. Oglądajcie filmy i słuchajcie muzyki razem.
  • Oglądaj obrazy bez wychodzenia z aplikacji. Naciśnij obraz w konwersacji i wypróbuj tę funkcję. Po wyświetleniu obrazu można go zapisać lub wyświetlić w pełnym oknie.
  • Chętnie dowiemy się co myślisz. Teraz możesz wysłać nam opinię bezpośrednio z paska nawigacyjnego po lewej stronie. Aby wysłać opinię należy kliknąć w ikonkę cudzysłowu.

Jeżeli zauważyliście inne zmiany lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Opisywana wersja jest dostępna od pewnego czasu w kręgach Windows Insider a dzisiaj została udostępniona dla wszystkich użytkowników z oficjalną wersją systemu Windows 10. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika.

Pobierz aplikację Skype

Dziękuję odwiedzili ten post Skype otrzymuje kolejne nowości w Windows 10 Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link