Advertisement

Skype otrzymuje kolejne poprawki w Windows 10 Mobile

Microsoft udostępnił dzisiaj kolejną aktualizację aplikacji Skype dla użytkowników z oficjalną wersją systemu Windows 10 oraz Windows 10 Mobile. Dzisiejsza odsłona aplikacji wprowadza kolejne poprawki oraz udoskonalenia. Zapraszam do zapoznania się z pełną listą wprowadzonych poprawek w najnowszej wersji komunikatora.

Po aktualizacji aplikacja Skype w Waszych urządzeniach podskoczy z numeru 11.16.595 do wersji 11.17.420.0. Lista zmian wyświetlana po uruchomieniu aplikacji pochodzi z poprzedniej wersji. Poniżej zamieszczam oficjalną listę zmian i nowości w dzisiejszej aktualizacji:

  • Poprawki jakości oraz ogólne ulepszenia (11.17.420.0).
  • Możliwość zmiany koloru motywu bez konieczności restartowania aplikacji (11.16.595.0).

Jeżeli zauważyliście inne zmiany lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Opisywana wersja jest dostępna od pewnego czasu w kręgach Windows Insider a dzisiaj została udostępniona dla wszystkich użytkowników z Windows 10. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika.

Pobierz aplikację Skype

Dziękuję odwiedzili ten post Skype otrzymuje kolejne poprawki w Windows 10 Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link