Advertisement

Huawei Nova z nową wersją systemu

Huawei Nova okazał się interesującym smartfonem i znalazł na naszym rynku całkiem sporą liczbę nabywców. To właśnie oni donoszą, iż do Polski zawitała właśnie aktualizacja systemu dla tego modelu.

W momencie zakupu liczyć trzeba było się z Androidem 6.0.1 Marshmallow oraz Emotion UI 4.1. Aktualizacja przynosi natomiast Androida 7.0 Nougat i Emotion UI 5.0. Zmiana jest zatem spora, ponieważ znaczące różnice dzielą nie tylko poszczególne wersje systemu, ale i nakładki graficznej producenta.

Udostępniona paczka waży niemal 2,5 GB. Pobierać mogą ją już nie tylko nabywcy egzemplarzy z wolnej sprzedaży, ale i od operatorów. Nie wiemy jednak, czy wszystkich, ponieważ każdy ustala sobie tutaj własny harmonogram. W Orange aktualizacja już wystartowała.

Możliwy jest też scenariusz, iż Wasz smartfon nie widzi aktualizacji. Co wtedy zrobić? Sprawdźcie nasz poradnik dotyczący tego, jak wymusić aktualizację na smartfonie Huawei lub Honor.

Źródło: Huawei

Dziękuję odwiedzili ten post Huawei Nova – smartfon otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link