Advertisement

Snapchat zmierza w kierunku telefonów z systemem Windows 10 Mobile

Snapchat Windows 10 Mobile

Wygląda na to, że już niebawem kolejna aplikacja uzupełni lukę w Sklepie Windows. Hiszpański oddział Microsoft Lumia potwierdził, że firma jest w trakcie rozmów z producentem aplikacji Snapchat i już wkrótce oficjalna aplikacja będzie dostępna dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile.

Jeden z użytkowników telefonu Windows 10 Mobile zadał pytanie za pomocą sieci Twitter do hiszpańskiej obsługi Microsoft Lumia odnośnie braku dostępności aplikacji Snapchat na jego telefon. W odpowiedzi otrzymał informację, że Microsoft pracuje razem z producentem aplikacji nad jej szybkim wprowadzeniem dla telefonów z mobilną dziesiątką. Prywatne wiadomości do obsługi Microsoft Lumia kończyły się identycznymi odpowiedziami.

Do tej pory użytkownicy mogli korzystać jedynie z aplikacji firm trzecich jednak używanie ich prędzej czy później kończyło się blokadą konta. Teraz użytkownicy telefonów Windows 10 Mobile będą mogli skorzystać z pełnoprawnej aplikacji Snapchat, która zostanie udostępniona w niedalekiej przyszłości.

Źródło: WinBeta.org

Dziękuję odwiedzili ten post Snapchat zmierza w kierunku telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link