Advertisement

Sprzedaż Microsoft Band 2 zakończona, Band 3 nie w tym roku

Jeżeli nie nabyłeś jeszcze opaski Microsoft Band 2, być może, że już nie będziesz miał okazji. Oferta opasek Microsoftu zniknęła dziś z oficjalnych stron sklepów MicrosoftStore.com, gdyż najzwyczajniej w świecie skończyły się jej zapasy magazynowe. Być może nie jest to zbyt duża strata dla Polaków, gdyż u nas oficjalnie opaska nie była dostępna, jednak Ci, którzy planowali ją zamówić z zagranicy już tego nie zrobią.

Strona produktowa w sklepie MS w różnych krajach na świecie nie jest już dostępna, a z menu strony Microsoftu zniknęła zakładka informująca o Microsoft Band 2. Czy to przygotowania do wprowadzenia trzeciej generacji opaski? Niekoniecznie, ta nie pojawi się na rynku w tym roku.

We have sold through our existing Band 2 inventory and have no plans to release another Band device this year. We remain committed to supporting our Microsoft Band 2 customers through Microsoft Stores and our customer support channels and will continue to invest in the Microsoft Health platform, which is open to all hardware and apps partners across Windows, iOS, and Android devices

Powyższa informacja, mówiąca o braku zapasów MS Band 2 pojawiła się dzisiaj na portalu ZDNET. Dodatkowo Microsoft poinformował, że nie zamierza wycofać się ze wsparcia starszych urządzeń oraz w dalszym ciągu rozwijana będzie platforma Microsoft Health.

Czy to zła informacja? Niekoniecznie, to pokazuje, że Microsoft potrafi zrobić dobry produkt, który sprzedaje się bez przecen -50% i promocji dwa w cenie jednego. Oby kolejne produkty były równie dobre i doceniane przez kupujących jak ten, który własnie odchodzi do historii.

Ktoś się spóźnił z zakupem MS Band 2? 🙂

Dziękuję odwiedzili ten post Sprzedaż Microsoft Band 2 zakończona, Band 3 nie w tym roku. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link