Advertisement

Telefon HP Elite x3 pojawia się w zagranicznych sklepach internetowych HP

HP Elite x3

HP Elite x3 to jak do tej pory najbardziej zaawansowane i najbardziej odporne urządzenie z systemem Windows 10 Mobile. Telefon został zaprojektowany w taki sposób aby spełniać wymagania normy IP67 oraz MIL-STD810G. Dzięki temu telefon można zanurzać w wodzie a przypadkowe upadki telefonu z wysokości do jednego metra nie powinny na nim zrobić żadnego wrażenia. Do tego dochodzi możliwość odblokowywania za pomocą linii papilarnych naszego palca.

Dzisiaj telefon HP Elite x3 pojawił się w hiszpańskim, amerykańskim oraz holenderskim sklepie HP. Jego ceny różnią się w zależności od kraju i wynoszą kolejno € 882$ 799 oraz € 863. Warto również dodać, że smartfon występuje w wariancie z jedną oraz z dwoma kartami SIM. W hiszpańskim sklepie cena modelu SS wynosi € 846 a za wersję DS klienci będą musieli zapłacić nieco więcej bo aż € 882.

Przeszukałem dokładnie polską stronę HP i niestety nie udało mi się znaleźć żadnej informacji dotyczącej cen jak i tego, kiedy telefon będzie u nas dostępny. Podejrzewam, że pojawi się w niedługim czasie bo na stronie znajdują się już dedykowane strony z pomocą techniczną. Przy okazji natrafiłem na ceny akcesoriów, które prezentują się następująco:

Akcesoria HP Elite x3

Oprócz powyższych dwóch akcesoriów dostępne będą również inne dedykowane takie jak folia na wyświetlacz chroniąca prywatność, szkło ochronne na wyświetlacz, silikonowe etui, etui typu Wallet case czy bezprzewodowa ładowarka.

Więcej informacji o telefonie znajdziecie w tym artykule. Porównanie specyfikacji telefonów Lumia 950 XL oraz Elite x3 znajduje się z kolei w tym miejscu.

Źródło: MSPoweruser

Dziękuję odwiedzili ten post Telefon HP Elite x3 pojawia się w zagranicznych sklepach internetowych HP. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link