Advertisement

The Great Wobo Escape to nowa gra od Game Troopers

Game Troopers, popularny producent gier, udostępnił nową grę w sklepie Windows pod nazwą The Great Wobo Escape dla telefonów i komputerów z systemem Windows. W grze wcielamy się w małego robota, który w samotności i bez broni próbuje uciec z wrogiej kolonii skrywając się po drodze przed różnymi niebezpieczeństwami.

Szybkie tempo gry, mnóstwo zagadek, śmiertelnych wrogów, ukrytych przejść, niebezpiecznych pułapek i skomplikowanych zagrożeń mają zapewnić graczowi sporą dawkę rozrywki. Gra posiada trójwymiarową grafikę w rozdzielczości 1080p. Dodatkowymi atutami jest wsparcie dla osiągnięć Xbox oraz dla kontrolera gamepad. The Great Wobo Escape przeznaczona jest dla graczy od trzeciego roku życia.

Przez najbliższe siedem dni grę możecie kupić w promocyjnej cenie 21,50 zł. Regularna cena wynosi 34,50 zł. Gra jest dostępna dla komputerów z systemami Windows 8.1 i Windows 10 oraz dla telefonów z Windows Phone 8, Windows Phone 8.1 i Windows 10 Mobile. Jeżeli zdecydujecie się na zakup to koniecznie podzielcie się Waszymi wrażeniami w komentarzach poniżej.

The Great Wobo Escape

Dziękuję odwiedzili ten post The Great Wobo Escape to nowa gra od Game Troopers. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link