Advertisement

Tryb offline w aplikacji OneDrive już dostępny dla wszystkich

OneDrive

Na początku tego miesiąca uczestnicy programu Windows Insider zapisani do szybkiego kręgu aktualizacji mogli pobrać aplikację OneDrive z nową funkcję offline. Kilka dni później ta sama wersja trafiła do kręgu Release Preview a dzisiaj Microsoft postanowił udostępnić nową wersję aplikacji OneDrive dla wszystkich użytkowników systemu Windows 10 Mobile oraz Windows 10 PC. Najnowsza odsłona aplikacji OneDrive umożliwia przeglądanie wybranych przez nas plików z chmury bez konieczności posiadania połączenia z internetem.

OneDrive - tryb offline

Aplikacja podskoczyła do wersji 17.15.6.0. W menu głównym aplikacji pojawiła się nowa pozycja o nazwie offline. Po jej kliknięciu zobaczymy krótką informację o nowym trybie, który został wprowadzony do najnowszej wersji aplikacji OneDrive.

Jeżeli nie widzicie nowego trybu na Waszych telefonach to musicie zresetować aplikację OneDrive. Aby to zrobić kliknijcie kolejno w: OneDrive > Menu > Ustawienia > OneDrive – informacje > Resetuj aplikację. Zabieg ten nie usunie żadnych danych z Waszego telefonu jak i z chmury.

Pobierz OneDrive

Dziękuję odwiedzili ten post Tryb offline w aplikacji OneDrive już dostępny dla wszystkich. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link