Advertisement

Twitter PWA dla Windows 10 otrzymuje obsługę dynamicznych kafelków

Twitter jako pierwszy wprowadził swoją aplikację w standardzie PWA do sklepu Microsoft Store. Użytkownicy z systemem Windows 10 w wersji Spring Creators Update otrzymali jako pierwsi dostęp do najnowszej wersji aplikacji. Najnowsza aktualizacja wprowadza obsługę dynamicznych kafelków.

Użytkownicy nie zauważą aktualizacji aplikacji Twitter PWA w sklepie ponieważ wszystkie zmiany są wykonywane po stronie serwera. Tym samym oznacza to, że użytkownik nie musi podejmować żadnych dodatkowych czynności, aby otrzymać nowe funkcje. Wystarczy uruchomić aplikację a wszystkie nowości będą już w niej zawarte. Jest to jedna z zalet progresywnych aplikacji internetowych. Dzisiejsza aktualizacja aplikacji Twitter wprowadza obsługę dynamicznych kafelków w systemie Windows 10.

Microsoft wprowadził obsługę aplikacji PWA w aktualizacji Spring Creators Update 1803 a to oznacza, że dopiero od tej wersji systemu użytkownicy otrzymają aktualizację aplikacji Twitter do wersji PWA. W poprzednich wersjach systemu Windows 10 w dalszym ciągu dostępna jest starsza wersja aplikacji.

Aplikację Twitter w wersji PWA możecie również z powodzeniem zainstalować w telefonach i tabletach z systemem Android. Wystarczy przejść na stronę mobile.twitter.com i zapisać ją na ekranie startowym. W ten sposób na naszym urządzeniu zostanie zapisana aplikacja Twitter PWA.

Źródło: MSPoweruser

Źródło postu: https://msmobile.pl/twitter-pwa-windows-10-dynamiczne-kafelki