Advertisement

Twitter wprowadza kolejne nowości dla telefonów i komputerów z Windows 10

Twitter w wersji PWA otrzymał kolejną aktualizację dla telefonów i komputerów z systemem Windows 10. Tym razem użytkownicy muszą się pofatygować do sklepu, aby zaktualizować aplikację do najnowszej wersji. Do tej pory wszystkie zmiany i ulepszenia były dokonywane po stronie serwera co oznaczało, że użytkownicy otrzymywali wszystkie nowości bez konieczności podejmowania jakichkolwiek działań.

Po aktualizacji Twitter podskoczy w Waszych urządzeniach z wersji 6.0.9.0 do wersji 6.1.0.0. Najnowsza odsłona aplikacji wprowadza aż dwie ważne zmiany. Pierwsza z nich to możliwość obrócenia ekranu do trybu poziomego. Z kolei druga to wsparcie dla systemu w wersji Anniversary Update (1607). Do tej pory aplikacja była dostępna wyłącznie dla urządzeń z systemem Creators Update (1703) lub nowszym. Ponadto usprawniono odświeżanie wiadomości oraz szybkość wysyłania obrazów.

Aplikację możecie pobrać ze sklepu Microsoft Store. Dajcie znać czy zauważyliście jakieś inne zmiany lub poprawki w najnowszej odsłonie aplikacji Twitter PWA.

Źródło: Twitter

Źródło postu: https://msmobile.pl/twitter-windows-10-mobile-tryb-poziomy