Advertisement

Tylko do 10 czerwca możecie odbierać bony 200zł za polecenie Lumii 950 (XL)

Lumia Rewards

Jeżeli w ostatnim czasie kupiliście telefon Lumia 950 (XL) lub dopiero zamierzacie to pamiętajcie, że bony upominkowe o wartości 200zł możecie odbierać tylko do 10 czerwca. Bony możecie z kolei wykorzystać do 30 czerwca tego roku.

Lumia Offers - bon 200zł

W promocji możecie uzyskać maksymalnie dwa bony po 200 złotych – jeden z polecenia a drugi za polecenie. Odebrane bony możecie wykorzystać na zakupy w polskim sklepie Microsoft Store. Niestety bony nie łączą się a to oznacza, że jednorazowo możecie odliczyć 200 zł od jednej transakcji.

Jak otrzymać bon 200 zł z polecenia?

Jeżeli kupiłeś telefon Lumia 950 lub Lumia 950 XL z polecenia to wystarczy, że uruchomisz aplikację Lumia Offers a następnie wybierzesz opcję „Odbierz nagrodę” i wpiszesz adres e-mail osoby polecającej. Po wpisaniu adresu otrzymasz wiadomość e-mail z bonem. Pamiętajcie, że zarówno adres e-mail polecającego jak i odbierającego musi być powiązany z kontem Microsoft.

Jak otrzymać bon 200 zł za polecenie?

Jeżeli posiadasz telefon Lumia 950 lub Lumia 950 XL to wystarczy, że uruchomisz aplikację Lumia Offers i wybierzesz opcję „poleć Lumię”. W następnym kroku możesz powiadomić znajomego o promocji i wysłać do niego wiadomość. Bon otrzymasz w momencie kiedy znajomy kupi telefon i wpisze Twój adres w aplikacji Lumia Offers zgodnie z powyższą wskazówką.

Pozostałe promocje

Poniżej przedstawiam pozostałe promocje, z których mogą skorzystać posiadacze telefonów Lumia 950 oraz Lumia 950 XL. Bezpłatny audiobook jest dostępny również dla telefonów Lumia 550 oraz Lumia 650.

  • Odbierz stację dokującą Microsoft HD-500 bezpłatnie z aplikacją Lumia Offers
  • Odbierz roczną bezpłatną subskrypcję Office 365 Personal + 1TB OneDrive
  • Odbierz bezpłatny Audiobook „Trylogia Husycka”

Dajcie znać czy udało Wam się skorzystać z promocji. Jeżeli tak to napiszcie co kupiliście w polskim sklepie Microsoft Store. Pozostałe promocje znajdziecie na naszym portalu odwiedzając ten odnośnik.

Dziękuję odwiedzili ten post Tylko do 10 czerwca możecie odbierać bony 200zł za polecenie Lumii 950 (XL). Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link