Advertisement

Uber kończy wsparcie dla urządzeń Windows 10 Mobile i PC

Kolejni producenci aplikacji opuszczają ekosystem stworzony przez Microsoft. Nie opisujemy wszystkich przypadków ponieważ sporo czasu musielibyśmy poświęcić na porzucone i wycofane aplikacje dla telefonów Windows 10 Mobile. Tym razem do tego grona dołączyła aplikacja Uber, która nie będzie wspierana zarówno na komputerach jak i telefonach z systemem Windows 10.

Uber w urządzeniach Windows 10 zawsze pozostawał w tyle jeżeli chodzi o dostępną funkcjonalność w porównaniu do aplikacji w systemach Android oraz iOS. Teraz producent w odpowiedzi do jednego z użytkowników aplikacji poinformował, że kończy wsparcie dla urządzeń z systemem Windows 10. Aplikację można w dalszym ciągu pobrać ze sklepu Microsoft Store, ale należy pamiętać, że nie otrzyma ona już żadnych nowych funkcji ani możliwości.

Przy okazji producent poinformował, że w dalszym ciągu będzie wspierał systemy Android (Jelly Bean lub nowsze) oraz iOS (iOS 7 lub nowszy). Użytkownicy urządzeń z systemem Windows 10 w dalszym ciągu mogą korzystać z usług Ubera za pomocą strony internetowej.

Źródło: MSPoweruser

Źródło postu: https://msmobile.pl/uber-windows-10-mobile