Advertisement

Viber otrzymuje aktualizację dla Windows 10 oraz Windows 10 Mobile

W ostatnim czasie Internet obiegła informacja o rzekomym zakończeniu wsparcia przez producenta dla aplikacji Viber w systemach Windows 10 oraz Windows 10 Mobile. Komunikat taki pojawił się pod koniec lutego i w jego treści mogliśmy przeczytać, że aplikacja nie otrzyma już żadnej nowej aktualizacji. Wygląda na to, że informacja ta nie była do końca potwierdzona ponieważ dzisiaj pojawiła się nowa aktualizacja dla aplikacji Viber.

Według informacji, które mogliśmy przeczytać pod koniec lutego rozwój aplikacji miał zostać wstrzymany do odwołania. Warto jednak dodać, że informacja pochodziła jedynie od pracownika i nie był to oficjalny komunikat wydany przez producenta aplikacji. To może oznaczać, że aplikacja jest w dalszym ciągu rozwijana czego dowodem jest dzisiejsza aktualizacja, która podnosi numer aplikacji z wersji 6.6.0 do wersji 6.6.1 (6.6.21745.0).

Producent nie udostępnił listy zmian i nowości więc jeżeli zauważycie jakieś poprawki lub usprawnienia to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Zapraszam do pobierania aplikacji na Wasze telefony i komputery z systemem Windows 10 za pomocą poniższego odnośnika.

Viber

Dziękuję odwiedzili ten post Viber otrzymuje aktualizację dla Windows 10 oraz Windows 10 Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link