Advertisement

Viber rozpoczął beta testy aplikacji dla Windows 10 Mobile

Viber rozpoczął beta testy aplikacji dla Windows 10 Mobile


style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-3136209070781523″ data-ad-slot=”4038488733″ data-ad-format=”auto”/>

Wiele się już pisało na temat braku chęci co bardziej znanych firm do stworzenia aplikacji dla mobilnego Windowsa. W praktyce nie jest to dziwne przy 1% udziałów w rynku telefonów, ale Microsoft cały czas mocno promuje ideę Uniwersalnych Aplikacji. Mimo, że wielu markom taki stan rzeczy nie odpowiada, to są też takie, które Windowsa 10 wpierają.

Ostatnio światło dziennie dla PC-towego Windows 10 nareszcie ujrzały aplikacje Facebook oraz Messenger, a ich wersje dla telefonów zbliżają się wielkimi krokami. Dziś natomiast za pośrednictwem forum portalu Windows Central pojawiły się informacje na temat aplikacji popularnego Vibera.

viber-windows-10-mobile

Z tego, co donoszą użytkownicy testujący aplikacje, nie wszystkie funkcje zostały jeszcze zaimplementowane. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że jest to zaledwie pierwsza informacja na ten temat i zostaną one jeszcze dodane. Jak widać na tym przykładzie wciąż są znane firmy, które planują udostępniać swoje usługi dla Windowsa 10 na najwyższym poziomie, co bardzo nas cieszy!

Niestety wersja beta aplikacji testowana jest tylko przez wybranych użytkowników, dlatego nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam linku do niej.

Źródło: windowscentral.com

Dziękuję odwiedzili ten post Viber rozpoczął beta testy aplikacji dla Windows 10 Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link