Advertisement

W czwartek przestanie działać aplikacja Allegro w telefonach Windows

Jeżeli korzystacie z aplikacji Allegro na telefonach z systemem Windows Phone lub Windows 10 Mobile to niestety mamy dla Was złą wiadomość. W najbliższy czwartek aplikacja przestanie działać na wszystkich telefonach z systemem Windows.

Wszyscy użytkownicy aplikacji Allegro z mobilnymi okienkami otrzymali poniższą wiadomość, która rozwiewa wszelkie wątpliwości i informuje o rychłym wyłączeniu aplikacji:

Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ używasz aplikacji Allegro na urządzeniu z systemem Windows Phone. Od dłuższego czasu odnotowujemy systematyczny spadek liczby Klientów korzystających z tej aplikacji oraz trend przechodzenia na inne systemy operacyjne.

W związku z tym od 16 sierpnia 2018 korzystanie z aplikacji Allegro na urządzeniach z systemem Windows Phone nie będzie już możliwe.

Jeżeli nie planujecie przejścia na system Android lub iOS to w dalszym ciągu możecie korzystać z serwisu logując się za pomocą przeglądarki internetowej na stronie allegro.pl. Wyłączenie aplikacji to kolejny cios dla użytkowników, którzy postanowili pozostać z mobilnym systemem Windows. Oficjalnie system Windows 10 Mobile w najnowszej wersji posiada wsparcie do końca przyszłego roku, ale jak widać deweloperzy i producenci aplikacji nie chcą utrzymywać swoich produktów aż tak długo w sklepie Microsoft Store.

Źródło postu: https://msmobile.pl/koniec-allegro-windows-phone