Advertisement

W tym tygodniu nie pojawią się nowe kompilacje w szybkim kręgu Windows Insider

Windows 10 Mobile Build 14322 - szybkie akcje

W zeszłym tygodniu informowałem Was o nowych kompilacjach systemu Windows 10 Mobile, które znajdowały się w wewnętrznych testach Microsoft. Były to kompilacje zarówno z rozgałęzienia Threshold 2 jak i Redstone 1. Kilka godzin temu Gabe Aul poinformował, że uczestnicy programu Windows Insider z ustawionym szybkim kręgiem aktualizacji nie mają co liczyć na nowe aktualizacje w tym tygodniu.

Nowe wersje systemu w szybkim kręgu aktualizacji nie pojawią się zarówno w systemie Windows 10 jak i Windows 10 Mobile.

Jak zawsze w tego typu sytuacjach powodem jest poważny błąd, który najprawdopodobniej powoduje resetowanie się telefonu. Co prawda został on już wykryty i usunięty ale w związku z tym Microsoft będzie potrzebował nieco więcej czasu na rozwój i sprawdzenie kolejnych kompilacji przed ich udostępnieniem dla uczestników programu Windows Insider.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby Microsoft udostępnił nowe kompilacje w kręgu Release Preview oraz w wolnym kręgu (Slow Ring). W zeszłym tygodniu informowałem Was o kompilacji Build 10586.306 z rozgałęzienia Threshold 2, która być może pojawi się jeszcze w tym tygodniu. Być może pojawią się również nowe poprawki i usprawnienia w w wolnym kręgu czyli w systemie z rozgałęzienia Redstone 1. Najnowsza wersja w tym kręgu to Build 14295.1005.

Zestawienie najnowszych wersji systemu Windows 10 Mobile w poszczególnych kręgach aktualizacji znajdziecie w tym artykule. Więcej informacji o programie Windows Insider znajdziecie pod tym odnośnikiem.

Źródło: Twitter

Dziękuję odwiedzili ten post W tym tygodniu nie pojawią się nowe kompilacje w szybkim kręgu Windows Insider. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link