Advertisement

Walentynkowa kampania OnePlus jest co najmniej kontrowersyjna

Obchodzicie Walentynki? Nawet jeśli nie, trudno o nich dziś nie usłyszeć. OnePlus zdecydował się wykorzystać ten dzień do promocji swoich produktów, ale sposób przekazu jest tu co najmniej kontrowersyjny.

Zaczyna się bardzo obiecująco. Producent wystartował bowiem z konkursem, którego zwycięzca będzie mógł ucieszyć się ze smartfona OnePlus 3T (64 GB). Co więcej, w dwóch egzemplarzach, aby móc obdarować ukochaną osobę.

Aby dać sobie szansę, trzeba udać się na oficjalną stronę producenta. Zamieszczony jest tam stosowny formularz zgłoszeniowy, a ideą konkursu jest zachęcenie do wyrażania uczuć. Jednocześnie znaleźć można tam promujący całą akcję materiał wideo, który odbierany jest już bardzo różnie. Producent zaznacza, że chciał tutaj „szokować i droczyć się” z fanami. Bez wątpienia się udało, chociaż dla niektórych przekroczona została granica dobrego smaku.


Źródło: OnePlus

Dziękuję odwiedzili ten post OnePlus walentynkowa kampania jest co najmniej kontrowersyjna. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link