Advertisement

Windows 10 Mobile Build 10586.839 dostępny dla niektórych telefonów

Microsoft w dalszym ciągu aktualizuje poprzednie rozgałęzienie systemu Windows 10 Mobile o nazwie Threshold 2. Wraz z ostatnią aktualizacją Build 14393.953 została również udostępniona aktualizacja o numerze Build 10586.839. Aktualizacja jest przeznaczona dla telefonów, które nie posiadają wgranego systemu w wersji Anniversary Update.

Dzisiejsza aktualizacja dotyczy wyłącznie wąskiej grupy telefonów, które nie otrzymały oficjalnej aktualizacji Anniversary Update. Jeżeli posiadacie w swoich telefonach jedną z nowszych kompilacji 14393 lub uczestniczycie w programie Windows Insider to nie otrzymacie tej aktualizacji ponieważ w Waszych telefonach znajduje się już nowsza wersja systemu.

Dzisiejszą aktualizację powinny otrzymać telefony Acer Liquid Jade Primo, Cube WP10 oraz starsze telefony Lumia takie jak 520, 620, 720, 820 czy 1320 o ile znajduje się w nich jedna z poprzednich wersji mobilnej dziesiątki wgrana dzięki uczestnictwu w programie Windows Insider.

Na oficjalnej liście zmian nie znalazła się ani jedna poprawka, która bezpośrednio nawiązuje do mobilnej wersji systemu. Jeżeli udało Wam się zaktualizować telefon do najnowszej wersji to koniecznie dajcie znać czy zauważyliście jakieś zmiany lub poprawki.

Pamiętajcie, że aby zaktualizować telefon do najnowszej wersji TH2 nie możecie być zapisani do żadnego z kręgów Windows Insider ponieważ w kręgach tych jest oferowane wyłącznie nowsze rozgałęzienie RS1 oraz RS2, które nie jest dostępne dla tych telefonów.

Dziękuję odwiedzili ten post Windows 10 Mobile Build 10586.839 dostępny dla niektórych telefonów. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link