Advertisement

Windows 10 Mobile Build 14393.105 dostępny w wolnym kręgu oraz Release Preview

Aktualizacja Windows 10 Mobile

Microsoft udostępnił dzisiaj kolejną kompilację systemu Windows 10 Mobile Anniversary Update z rozgałęzienia Redstone 1 dla uczestników programu Windows Insider w wolnym kręgu oraz w Release Preview. Wasze telefony powinny zgłosić dostępność aktualizacji o numerze Build 14393.105.

Jeżeli uczestniczycie w programie Windows Insider i macie ustawiony wolny krąg lub Release Preview to już teraz możecie pobrać najnowszą zbiorczą aktualizację dla systemu Windows 10 Mobile Anniversary Update. System w Waszych telefonach podskoczy z wersji Build 14393.103 do wersji Build 14393.105. Co ciekawe w trakcie aktualizacji pojawi się informacja, że pobierana jest ta sama wersja kompilacji, która obecnie znajduje się w telefonie. Po aktualizacji i sprawdzeniu informacji w ustawieniach telefonu pojawi się jednak nowsza wersja z końcówką 105.

Niestety na tę chwilę nie jest znana lista zmian i usprawnień jaka została wprowadzona do najnowszej kompilacji. Patrząc jednak na niewielki przeskok w numeracji prawdopodobnie zostały wprowadzone jedynie drobne ulepszenia. Jeżeli zauważyliście jakieś zmiany to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Jeżeli planujecie dopiero przystąpić do programu Windows Insider to zapraszam do naszego poradnika dla początkujących. Jeżeli nie jesteście pewni jaki krąg wybrać aby otrzymać najnowszą wersję systemu w programie Windows Insider to zapraszam do tego artykułu.

Dziękuję Robert_K za informację!

Dziękuję odwiedzili ten post Windows 10 Mobile Build 14393.105 dostępny w wolnym kręgu oraz Release Preview. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link