Advertisement

Windows 10 Mobile Build 14393.594 dostępny w kręgu Release Preview

Microsoft udostępnił kolejną aktualizację systemu Windows 10 Mobile w kręgu Release Preview. Uczestnicy programu Windows Insider zapisani do tego kręgu już teraz mogą pobrać kolejną aktualizację Anniversary Update aka Redstone 1 o numerze Build 14393.594.

Po aktualizacji system w Waszych telefonach podskoczy z wersji Build 14393.576 do wersji Build 14393.594. Niestety na ten moment nie wiadomo jakie poprawki i usprawnienia zostały wprowadzone do najnowszej kompilacji. Prawdopodobnie są to wyłącznie drobne poprawki błędów, które występowały w poprzedniej wersji systemu. Jak tylko Microsoft udostępni szczegółową listę usprawnień to pojawi się nowy wpis poświęcony zmianom w najnowszej kompilacji.

Jeżeli planujecie dopiero przystąpić do programu Windows Insider to zapraszam do naszego poradnika dla początkujących. Jeżeli nie jesteście pewni jaki krąg wybrać aby otrzymać najnowszą wersję systemu w programie Windows Insider to zapraszam do tego artykułu.

Dziękuję Michał Jasiński za informację!

Dziękuję odwiedzili ten post Windows 10 Mobile Build 14393.594 dostępny w kręgu Release Preview. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link