Advertisement

Windows 10 Mobile Build 14393.82 dostępny w kręgu Release Preview

Windows Insider w Windows 10 Mobile Anniversary Update

Microsoft udostępnił dzisiaj nową kompilację systemu Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Redstone 1 dla uczestników programu Windows Insider w kręgu Release Preview. Jest to zbiorcza aktualizacja o numerze Build 14393.82.

Windows 10 Mobile Build 14393.82

Tym razem nowa kompilacja trafiła wyłącznie do jednego z kręgów Windows Insider. Jeżeli jesteście zapisani do programu i macie ustawiony krąg Release Preview to już teraz możecie pobrać aktualizację systemu.

Dlaczego w takim razie nowa kompilacja nie została udostępniona w szybkim oraz wolnym kręgu Windows Insider? Oba kręgi zostały przeniesione do nowego rozgałęzienia a to oznacza, że za ich pomocą będzie możliwe pobieranie wyłącznie kompilacji z rozgałęzienia Redstone 2, które powinny zostać udostępnione już w niedługim czasie. Jeżeli chcecie otrzymać opisywaną aktualizację to musicie zmienić aktualnie wybrany krąg na opcję Release Preview. Pamiętajcie, że po takiej zmianie może minąć nawet kilka godzin zanim otrzymacie nową kompilację.

Jeżeli planujecie dopiero przystąpić do programu Windows Insider to zapraszam do naszego poradnika dla początkujących. Jeżeli nie jesteście pewni jaki krąg wybrać aby otrzymać najnowszą wersję systemu w programie Windows Insider to zapraszam do tego artykułu.

Dziękuję Damian za informację!

Dziękuję odwiedzili ten post Windows 10 Mobile Build 14393.82 dostępny w kręgu Release Preview. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link