Advertisement

Windows 10 Mobile build 14951 dostępny w kręgu szybkim

windows-10-redstone-2-770.jpg

Microsoft udostępnił dzisiaj nową kompilację w szybkim kręgu aktualizacji w ramach programu Windows Insider. Build 14951 jest kolejnym, który jest opracowywany w ramach gałęzi Redstone 2. O udostępnieniu nowej wersji poinformowała oczywiście szefowa programu Dona Sakar za pomocą swojego konta na Twitterze.

Z widocznych zmian dla telefonów możemy uświadczyć odświeżoną aplikację aparatu, o której mogliście ostatnio czytać w tym artykule. Ponadto Microsoft przywrócił możliwość wyłączenia i włączenia dźwięku podczas robienia zdjęcia.

Błędy w build 14951:
– Aplikacje korzystające z konta Microsoft mogą nie działać, jeżeli się z nich wylogujesz. Więc jeżeli przed instalacją tego buildu byliście zalogowani w aplikacjach takich jak Centrum Opinii, MSN Wiadomości itp. to błąd was nie dotyczy, natomiast reszta musi czekać na następną kompilację.
– Na tym i poprzednim buildzie niektóre telefony pozostawały na ekranie z logo Windows. Microsoft wykrył już przyczynę, a rozwiązanie jej będzie w następnej wersji. Jeżeli wasz telefon utknął na logo Windows, bądźcie spokojni i poczekajcie około 30 minut, a ten będzie znowu zdatny do pracy.
– W tej wersji Excel Mobile miewa problemy po dodaniu nowego arkusza. Najczęściej zastyga i się wyłącza. Rozwiązania obecnie brak.
– Jeżeli ustawiliście sobie limit na internet mobilny, lepiej wyłączcie go przed albo zaraz po aktualizacji (oczywiście, jeżeli ten się kończy). Inaczej wasz telefon zbombarduje was powiadomieniami na jego temat.

PS. Testując wczesne buildy z kręgu RS2 robisz to na własną odpowiedzialność, bo poza powyższą listą błędów mogą występować inne.

Dziękuję odwiedzili ten post Windows 10 Mobile build 14951 dostępny w kręgu szybkim. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link