Advertisement

Windows 10 Mobile Build 14978 w wewnętrznych testach Microsoft

Windows 10 Mobile

W zeszłym tygodniu użytkownicy systemu Windows 10 Mobile otrzymali tylko jedną aktualizację. Nowa wersja systemu pojawiła się wyłącznie w wolnym kręgu Windows Insider. Jak donosi portal BuildFeed Microsoft testuje wewnętrznie od dłuższego czasu kompilację Build 14393.479 z rozgałęzienia Redstone 1 (Anniversary Update) oraz Build 14978 z rozgałęzienia Redstone 2 (Creators Update).

Redstone 1 (Anniversary Update)

Najnowsza wersja systemu w tym rozgałęzieniu posiada numer Build 14393.448. Wersja ta jest dostępna w produkcyjnym kręgu oraz w kręgu Release Preview. W zeszłym tygodniu informowałem, że w wewnętrznych testach znajduje się kompilacja Build 14393.479 i od tamtej pory nic się nie zmieniło. Być może w tym tygodniu wersja ta pojawi się w kręgu Release Preview. Pamiętajcie, że w tym rozgałęzieniu nie pojawiają się już żadne nowe funkcje systemowe a wprowadzone są wyłącznie poprawki i udoskonalenia.

Redstone 2 (Creators Update)

W zeszłym tygodniu Microsoft po raz pierwszy udostępnił aktualizację w wolnym kręgu Windows Insider z rozgałęzienia Redstone 2. Uczestnicy wolnego kręgu otrzymali kompilację o numerze Build 14965. Szczegółowe informacje oraz listę zmian znajdziecie w tym artykule. Obecnie testowana jest kompilacja o numerze Build 14978. W zeszłym tygodniu Microsoft nie udostępnił żadnej aktualizacji w szybkim kręgu więc nowa wersja powinna zadebiutować w tym tygodniu. Kilka dni temu komputery otrzymały aktualizację Build 14971 więc możliwe, że ta wersja zostanie udostępniona również dla telefonów.

Zestawienie najnowszych wersji we wszystkich kręgach znajdziecie w tym artykule.

Dziękuję odwiedzili ten post Windows 10 Mobile Build 14978 w wewnętrznych testach Microsoft. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link