Advertisement

Windows 10 Mobile Build 15063.2 dostępny w szybkim kręgu Insider

Microsoft udostępnił dzisiaj kolejną aktualizację systemu Windows 10 Mobile w programie Windows Insider. Uczestnicy zapisani do szybkiego kręgu już teraz mogą pobrać aktualizację Creators Update o numerze Build 15063.2. Poprzednia kompilacja oznaczona numerem Build 15063 została udostępniona w zeszłym tygodniu.

W przyszłym miesiącu jedna z kompilacji o numerze Build 15063 zostanie udostępniona jako oficjalna aktualizacja Creators Update. Microsoft usuwa błędy i wprowadza ostatnie poprawki, tak aby na premierę system był w jak najlepszej kondycji. Dzisiejsza aktualizacja wprowadza wyłącznie jedną poprawkę. Teraz użytkownicy, którzy zdecydują się na aktualizację z poziomu systemu Anniversary Update (14393) nie będą musieli przechodzić przed dwustopniową aktualizację (15051 > 15063) – aktualizacja zostanie wykonana bezpośrednio do najnowszej wersji Build 15063.2.

Znane błędy:

  • Niektórzy użytkownicy zgłaszają ciągłe ładowanie i odświeżanie się stron w trakcie przewijania w przeglądarce Microsoft Edge.
  • Klawiatura nie zawsze pojawia się podczas pisania w przeglądarce Microsoft Edge. Pomaga odświeżenie strony.

Zapraszamy do naszego poradnika, w którym krok po kroku opisujemy w jaki sposób już teraz wgrać aktualizację Creators Update do Waszych telefonów. Wszystkie dotychczasowe nowości oraz poprawki wprowadzone w rozgałęzieniu Redstone 2 (Creators Update) znajdziecie w tym artykule.

Źródło: Microsoft

Dziękuję odwiedzili ten post Windows 10 Mobile Build 15063.2 dostępny w szybkim kręgu Insider. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link