Advertisement

Windows 10 Mobile Build 15063 dostępny w szybkim kręgu Insider

Microsoft udostępnił dzisiaj kolejną aktualizację systemu Windows 10 Mobile w programie Windows Insider. Uczestnicy zapisani do szybkiego kręgu już teraz mogą pobrać aktualizację z rozgałęzienia Redstone 2 o numerze Build 15063. Poprzednia kompilacja oznaczona numerem Build 15055 została udostępniona ponad tydzień temu.

Zmiany, ulepszenia i poprawki:

  • Naprawiono błąd, który uniemożliwiał uruchamianie niektórych wbudowanych aplikacji oraz błąd z aktualizacją tych aplikacji w sklepie.
  • Naprawiono błąd, który powodował nieprawidłowe działanie aplikacji w tle jak np. synchronizacja zdjęć z OneDrive. Teraz aplikacje powinny działać jak należy włączając w to synchronizację zdjęć i filmów z chmurą.
  • Naprawiono błąd, który w niektórych przypadkach powodował ginięcie historii połączeń, wiadomości oraz poczty w momencie kiedy urządzenie samoczynnie się zrestartowało.
  • Naprawiono pobieranie paczek językowych.
  • Naprawiono błąd z połączeniami i parowaniem Bluetooth z samochodami.
  • Naprawiono błąd po zmianie standardowego APN na LTE, który nie działał po zmianie.

Znane błędy:

  • Nie można zaktualizować telefonu bezpośrednio z wersji Build 14393 (Anniversary Update) do dzisiejszej wersji systemu. Po przywróceniu telefonem za pomocą WDRT trzeba będzie wykonać dwie aktualizacje. W pierwszej kolejności trzeba wgrać wersję Build 15055 a następnie pojawi się Build 15063.
  • Niektórzy użytkownicy zgłaszają ciągłe ładowanie i odświeżanie się stron w trakcie przewijania w przeglądarce Microsoft Edge.

Pamiętajcie, że opisywana aktualizacja jest dostępna wyłącznie dla uczestników programu Windows Insider, którzy są zapisani do szybkiego kręgu aktualizacji (Fast Ring). Jeżeli planujecie dopiero przystąpić do programu Windows Insider to zapraszam do naszego poradnika dla początkujących. Jeżeli nie jesteście pewni jaki krąg wybrać aby otrzymać najnowszą wersję systemu w programie Windows Insider to zapraszam do tego artykułu. Wszystkie dotychczasowe nowości oraz poprawki wprowadzone w rozgałęzieniu Redstone 2 (Creators Update) znajdziecie w tym artykule.

Źródło: Microsoft

Dziękuję odwiedzili ten post Windows 10 Mobile Build 15063 dostępny w szybkim kręgu Insider. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link