Advertisement

Windows 10 Mobile Creators Update dostępny w kręgu Insider Release Preview

Microsoft udostępnił dzisiaj aktualizację Windows 10 Mobile Creators Update dla uczestników programu Windows Insider zapisanych do kręgu Release Preview. Jeżeli jesteście zapisani do tego kręgu to już teraz możecie pobrać aktualizację, która podniesie system w Waszych telefonach z wersji Build 14393.1066 do wersji Build 15063.251.

Niestety Microsoft nie udostępnił oficjalnej aktualizacji dla wszystkich użytkowników. Wygląda również na to, że nie wszystkie telefony z ustawionym kręgiem Release Preview mogą pobrać dzisiejszą aktualizację Creators Update co jest zastanawiające ponieważ Microsoft obiecywał, że niewspierane smartfony również będą mogły wykonać aktualizację za pomocą programu Windows Insider. Być może aktualizacja jest udostępniana falami i pozostali użytkownicy będą musieli zaczekać aż nowa wersja systemu zostanie udostępniona dla konkretnego modelu telefonu. Być może oficjalana aktualizacja zostanie udostępniona jeszcze dzisiaj w późniejszych godzinach.

Dajcie znać czy aktualizacja pojawiła się na Waszych telefonach a jeżeli tak to napiszcie na jakim modelu. Zapraszamy do naszego poradnika, w którym krok po kroku opisujemy w jaki sposób już teraz wgrać aktualizację Creators Update do Waszych telefonów. Wszystkie dotychczasowe nowości oraz poprawki wprowadzone w rozgałęzieniu Redstone 2 (Creators Update) znajdziecie w tym artykule. Aktualne zestawienie wersji systemu Windows 10 Mobile we wszystkich kręgach znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: Centrum opinii

Dziękuję odwiedzili ten post Windows 10 Mobile Creators Update dostępny w kręgu Insider Release Preview. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link