Advertisement

Wyciekły zdjęcia anulowanego następcy telefonu Lumia 950

Microsoft od dłuższego czasu wygasza mobilny dział zajmujący się telefonami Lumia. W wewnętrznych testach pojawiło się kilka urządzeń, które nigdy nie wyszły z fazy prototypowej takie jak Lumia 750 czy Lumia 850. Do grona anulowanych modeli dołącza następca modelu Lumia 950, który prawdopodobnie nosiłby nazwę Lumia 960.

Smartfon nigdy nie wejdzie do produkcji i podobnie jak pozostałe modele pozostanie na zawsze w fazie prototypowej. Nie jest to wina samego urządzenia a nowej strategii Microsoft polegającej na stopniowym wygaszeniu marki Lumia. Prototypowe urządzenie posiada metalową obudowę i przedni wygląd zbliżony do modelu Lumia 950. Smartfon został wyposażony w wyświetlacz QHD oraz w procesor Snapdragon 820, który jest obecnie wykorzystywany w telefonach Alcatel IDOL 4S oraz HP Elite x3.

W ostatnim czasie pojawiła się informacja dotycząca nowych telefonów, które są wewnętrznie testowane przez Microsoft. Najprawdopodobniej oprócz opisywanej Lumii w fazie prototypowej znajdują się również inne telefony, które będą pracować pod kontrolą systemu Windows 10. Być może w niedługim czasie pojawią się kolejne informacje dotyczące nowych telefonów z pełną dziesiątką na pokładzie a tymczasem dajcie znać w komentarzach jak Wam przypadła do gustu Lumia 960.

Źródło: WindowsCentral

Dziękuję odwiedzili ten post Wyciekły zdjęcia anulowanego następcy telefonu Lumia 950. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link