Advertisement

Nieoficjalna specyfikacja Xiaomi Mi MIX 2 – nawet 8 GB RAM

Xiaomi Mi MIX 2 został przez nas zaliczony do grona najbardziej wyczekiwanych smartfonów 2017 roku. Doniesienia z nim związane monitorujemy zatem z dużą uwagę, zwłaszcza, gdy są tak interesujące jak teraz.

Smartfon pojawił się bowiem w sklepie GearBest, dzięki czemu po raz pierwszy otrzymaliśmy bliższe informacje na temat specyfikacji. Nikogo nie zaskoczy chyba to, iż zapowiada się ona imponująco.

Xiaomi Mi MIX 2 posiadać ma procesor Qualcomm Snapdragon 835 oraz bardzo duże zasoby pamięci. W najciekawszym wariancie mielibyśmy otrzymać aż 8 GB pamięci RAM i 256 GB przestrzeni na dane. Pracą urządzenia zarządzać ma Android 7.1 Nougat z MIUI 9, poza tym wspomniano o kamerach 19 Mpix i 13 Mpix, baterii 4500 mAh i funkcji dual SIM.

Xiaomi Mi MIX 2 specyfikacja sklep

Nie sposób zapomnieć jednak o ekranie. GearBest sugeruje tutaj panel AMOLED o przekątnej 6,4 cala i rozdzielczości 2540 x 1440 pikseli. Raczej nie zajmie on całego przedniego panelu, niemniej robić ma pod tym względem jeszcze większe wrażenie niż poprzednik.

Nie ma oczywiście pewności, że GearBest przedstawił specyfikację, z jaką ostatecznie się spotkamy. Z drugiej strony podobne przecieki często się sprawdzają. Zwłaszcza, że powyższe parametry wydają się jak najbardziej prawdopodobne. Względem Xiaomi Mi MIX byłaby to naturalna ewolucja.

Źródło: GearBest

Dziękuję odwiedzili ten post Xiaomi Mi MIX 2: nieoficjalna specyfikacja smartfona. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link