Advertisement

Zaplanuj i zarządzaj swoim dniem z nową aplikacją Microsoft To-Do

Dzisiaj Microsoft udostępnił nową aplikację Microsoft To-Do, dzięki której w łatwy i szybki sposób zorganizujemy nasz dzień. Aplikacja powstała na bazie poprzedniej wersji o nazwie Wunderlist i oferuje znacznie więcej, dzięki nowym algorytmom oraz integracji z usługą Office 365. Na tę chwilę aplikacja jest dostępna w wersji Preview, ale już teraz możecie sprawdzić jej działanie.

Aplikacja posiada elegancki, przejrzysty i prosty w obsłudze interfejs

Aplikacja pozwala na tworzenie nowych zadań każdego dnia. Użytkownik może dopisywać zadania do istniejących list lub tworzyć nowe według uznania np. takie jak podróże, filmy do zobaczenia czy restauracje. Do każdego zadania można dodać przypomnienie, daty oraz notatki a także możemy każdą listę upiększyć za pomocą kolorowych motywów. Dodatkowym atutem aplikacji jest to, że jest dostępna dla wszystkich urządzeń z systemem Android, iOS oraz Windows 10, dzięki czemu zawsze będziemy na bieżąco niezależnie od posiadanego urządzenia.

Synchronizuj swoje zadania pomiędzy wszystkimi urządzeniami

Po uruchomieniu aplikacji zobaczymy listę naszych dzisiejszych oraz przyszłych zadań. Dzięki temu możemy przyszłe zadania przenosić w szybki sposób do aktualnej listy. Ponadto na podstawie naszej aktywności aplikacja oferuje dodatkowe zadania, które są dostępne po naciśnięciu na ikonkę żarówki. Aplikacja posiada również integrację z usługą Office 365, dzięki czemu nasze zadania mogą być synchronizowane z Outlookiem.

Microsoft już teraz informuje, że w niedalekiej przyszłości wprowadzi więcej możliwości znanych z poprzedniej aplikacji Wunderlist takich jak możliwość dzielenia się, aplikację dla urządzeń Mac, iPad oraz tabletów z systemem Android jak również dodatkową integrację z innymi usługami Microsoft. Po wprowadzeniu wszystkich zaplanowanych nowości poprzednia aplikacja Wunderlist zostanie wyłączona.

Pobierz aplikację Microsoft To-Do dla urządzeń iPhone, Android oraz Windows 10 (aplikacja może być widoczna w sklepie pod nazwą Project Cheshire). Można również korzystać z aplikacji logując się na stronie todo.microsoft.com.

Dziękuję odwiedzili ten post Zaplanuj i zarządzaj swoim dniem z nową aplikacją Microsoft To-Do. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link