Advertisement

Zyskaj do 480 zł za korzystanie i polecanie usługi Google Pay

Google przygotował promocje, w której użytkownicy usługi Google Pay mogą zyskać aż 480 zł na zakupy w sklepie Google Play. Każdy nowy użytkownik, który poleci usługę może zyskać 40 zł za każdą poleconą osobę. Płatności od Google możemy polecić aż dziesięciu osobom a to oznacza, że możemy otrzymać łącznie aż 400 zł za polecenia. Dodatkowe 40 zł otrzymamy za wykonanie 5 transakcji. Jeżeli aplikacja została nam polecona to otrzymamy kolejne 40 zł. Łącznie każdy nowy użytkownik może zyskać bony o wartości 480 zł.

Jak zyskać 400 zł za polecenie usługi Google Pay?

Usługę możemy polecić maksymalnie dziesięciu osobom. Za każde polecenie, które dojdzie do skutku otrzymamy bon o wartości 40 zł. Bon aktywuje się w momencie kiedy osoba polecona dokona pierwszej transakcji. Bon otrzyma zarówno osoba polecająca jak i polecana.

 • Zapoznaj się z regulaminem promocji.
 • Pobierz aplikację Google Pay i skonfiguruj kartę płatniczą. Instrukcja znajduje się w tym artykule.
 • W głównym oknie aplikacji odszukaj opcję Zaproś znajomych.
 • Wyświetlony kod udostępnij znajomym, którzy muszą go wpisać w aplikacji (instrukcja poniżej).
 • Za każde polecenie otrzymamy bon 40 zł. Maksymalnie usługę możemy polecić 10 znajomym.
 • W momencie wykonania pierwszej transakcji przez znajomego otrzymamy bon 40 zł.

Jak wprowadzić kod promocyjny?

Kod promocyjny należy wprowadzić w aplikacji Google Pay. Aplikacja umożliwia powiadomienie naszych znajomych za pomocą wiadomości SMS, e-mail oraz za pomocą sieci społecznościowych.

 • Uruchom aplikację i wybierz z menu opcję Wpisz kod promocyjny.
 • Wprowadź kod, który otrzymałeś od znajomego.
 • Po wykonaniu pierwszej transakcji otrzymasz bon 40 zł na zakupy w Google Pay.

Jak odebrać bon podarunkowy?

Użytkownik, który polecił usługę nie musi wykonywać żadnych dodatkowych czynności. W momencie kiedy osoba polecona dokona pierwszej transakcji otrzymamy powiadomienie, że w aplikacji Google Pay pojawił się bon o wartości 40 zł. Jeżeli chcemy otrzymać dodatkowe 40 zł to pojawi się ono po wykonaniu 5 transakcji zgodnie z tym co napisałem powyżej. Aktualne formy płatności oraz karty podarunkowe możecie podglądać w aplikacji Google Pay po przejściu do zakładki Karty.

Jak zyskać dodatkowe 40 zł na zakupy w Google Pay?

Każdy nowy użytkownik może przystąpić do kolejnej promocji, w której może zyskać dodatkowe 40 zł. Poniżej zamieszczam szczegóły promocji.

 • Zapoznaj się z regulaminem promocji.
 • Uruchom promocję o nazwie Zdobądź 40 zł na zakup gier i aplikacji.
 • Zapłać łącznie 5 razy w różnych dniach. Masz 30 dni na wykonanie płatności.
 • Odbierz bon 40 zł na zakupy w Google Pay.

Google Pay z polecenia czyli kolejne i ostatnie 40 zł

Korzystamy z Krzysztofem z płatności Google od kilku dni i polecamy Wam usługę Google Pay. Jeżeli dowiedzieliście się o promocji z tego artykułu to zachęcamy do skorzystania z naszych kodów: GDD7LJJ4 oraz GDECX7N5. Kod wystarczy wpisać w aplikacji Google Pay (instrukcja powyżej) a następnie wykonać jedną transakcję telefonem. W ten sposób otrzymamy (polecający oraz polecany) bon o wartości 40 zł. Jeżeli kody przestały już działać to musicie otrzymać polecenie od innej osoby jednak pamiętajcie żeby aktywować ten kod przed dokonaniem pierwszej transakcji. W przeciwnym wypadku nie będzie można zastosować tej promocji.

Jeżeli zaczęliście korzystać z usługi Google Pay z polecenia i uda Wam się polecić usługę 10 znajomym oraz dołączycie do promocji dla nowych użytkowników to łącznie możecie otrzymać aż 480 zł na zakupy aplikacji i gier w sklepie Google Play. Warto również dodać że aplikacja Google Pay pozwala na dodawanie kart lojalnościowych takich jak np. Orlen czy Empik, dzięki czemu nie musimy nosić 20 plakietek w portfelu. Dajcie znać jak Wam poszło.

Źródło postu: https://msmobile.pl/google-pay-promocja